ana sayfa > S-Ş Harfi Rüya Tabirleri > Rüyada Sigara İçmek

Rüyada Sigara İçmek

11 Ekim 2011 yorum ekle yorumlara git

Rüyada sigara içtiğini görmek; eğlenceye olan düşkünlüğünüze, dostlar tarafından bir davete çağırılacağınıza, sigarayı attığını görmek; kötü bir haber alacağınıza işarettir.Rüyada kendisini sigara içerken görmek, bir erkek için, karşılaşılacak bir çok zorluktan sonra başarıya ulaşılacağını belirtir. Orta yaşlı ise, bozmak zorunda kalacağı iyi bir arkadaşlığa işaret eder;Rüyada Bekar bir kız sigara içmesi varlıklı bir kişiyle evleneceğine işaret eder.Rüyada Sigara Evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve sıkıntı verici günlerin yaklaştığına yorumlanır.Rüyada Sigara almak yeni planlar içerisinde olduğunuzu işaret eder.Rüyada kendisini sigara içerken görmesi, bir erkek için, bir hayli güçlüklerden sonra başaracağı bir girişime; orta yaşta ise, bozmaya mecbur kalacağı bir dostluğa; bekar bir kız, için maddi yönden iyi bir erkekle evleneceğine; evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve endişeli günlerin yaklaştığına işarettir.Rüyada Sigara İçmek, Yeni planlar yapacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz gerçekleşecek.Sigara dumanı sıkıntıdır.
Rüyada birisine bir sigara ikram ettiğinizi veya birinden bir sigara alarak yaktığınızı görmek, yeni bir is kurmak arzusunda olduğunuza veya evinizi başka bir yere nakletmek istediğinize işarettir.
Rüyada sigara içmek, sünneti terketmeye veya sıkıntılı günler geçirmeye işarettir.
Rüyada sigara içme Yeni planlar yapacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz geçekleşecek.

[Toplam:11    Ortalama:3.5/5]
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

firmalar rehberi dini rüya tabirleri aöf ido mobilya modelleri 2016 mobilya mobilya fiyatları yeni mobilyalar mobilya model ve fiyatları